Chcete dostávat novinky e-mailem? Klikněte zde.
Tělová mléka Lomasi | Pleťové krémy Lomasi

Přírodní tělová kosmetika LomasiYoung Nails uvedl na trh první dvě řady přírodní kosmetiky Lomasi. Tělová mléka a krémy vhodně doplňují širokou nabídku profesionální nehtové kosmetiky Young nails.

Název Lomasi představuje v domorodé řeči amerických indiánů výraz "krásná květina", a proto i Lomasi se snaží docílit vás příjemné a uvolněné nálady a to díky pečlivému výběru vůní a dalších přírodních složek, které vám zaručí pocit komfortu a relaxace.

Tělová mléka a krémy Lomasi obsahují vybrané kombinace aloe vera, tropického ovoce a dalších přírodních ingrediencí.V řadě kosmetiky Lomasi můžete volit z pěti druhů vůní:
Ivory blossom
bílý květ ovocného stromu (velmi lehká intenzivní vůně)

Elegantní vůně obsahuje směs anti-oxidantů( jako je například vitamin E a výtažky ze slunečnicových semínek) s přírodními uklidňujícími změkčovadly( např. fík, bambucký tuk a výtažky z acai) pro nezapomenutelný dekadentní pocit.
Cucumber and aloe
výtažky okurkového oleje (svěží, půvabná vůně)

Zejména čistící a osvěžující účinek. Okurka je široce známá pro svůj chladivý faktor, který pomáhá redukovat otok díky stejné hladině vodíku jako má pokožka. Aloe je dlouho používána jako "první přírodní pomoc", která má schopnost pokožku zklidnit, zjemnit a dodat jí oživení.
Mango + Coconut
mango a kokosový ořech ( vitální středně aromatická vůně)

Líbánky v tropech... Mango je odedávna používané pro uklidnění suché a loupavé pokožky. Zvlhčuje, regeneruje a má ochranné účinky proti UV záření. Kokosový olej osvěžuje a zvlhčuje pokožku díky snadnému a rychlému vstřebávání.
Ginger lime
zázvorový citrus( krásná letní fresh vůně)

Kombinace svěžího citrusu, který je znám po staletí jako ,,universální lék", a zázvoru přinášející vitalitu a protizánětlivý účinek. Citrus čistí pleť, obsahuje phyto-hormony a vitamíny, které detoxikují pokožku a zpomalují stárnutí.
Pomegranate
granátové jablko (jemná vůně připomínající vůni jogurtu

Sladká vůně s trojnásobnou sílou anti-oxidantů zeleného čaje a granátového jablka, Úspěšně odstraňuje volné radikály a chrání pleť proti poškození chemikáliemi, stresem a snižuje riziko poškození pokožky sluncem.


Pro sametově hebkou, svěží a provoněnou pokožku volte tělová mléka a krémy Lomasi. S Lomasi se budete cítit skvěle...